Domluva s místními úřady?

Jednání s úřady na Ukrajině

A jsme u velmi zásadního bodu, který je dost možná i po právu živou noční můrou každého podnikatele nebo investora, který na Ukrajinu měl tu čest již zavítat.

Ale když budeme spravedlivý, tak musíme jedním dechem dodat, že i v ostatních zemích na světě není zrovna vyřizování administrativních věcí také často „jednoduchou“ záležitostí, i když je to třeba státem prezentováno i naopak.

Ukrajina bohužel trochu trpí tím, že již místní legislativní systém je někdy i pro zdejší „domorodce“ kapku nepřehledným soustem, ale nakonec to chce trochu více času a vše je zdárně zařízeno a domluveno.

Opačná situace nastává v momentě, kdy investor nebo podnikatel ze Západu se hrdě jak „Don Quijote“ bez jakýchkoli znalostí místních poměru na Ukrajinu a „větrné mlýny místních úřadů“ jsou pak tím, co ho nakonec znechutí od realizace dalšího businessu na Ukrajině, a to je přece jen škoda, ne?

Veškeré vyřizování administrativy na Ukrajině v rukou důvěryhodných osob

Přemýšlivý podnikatel či investor samozřejmě nedělá jen tak nic bez pořádné přípravy, a když usoudí, že na určité věci nestačí sám, tak je schopen vybrat si schopné a kompetentní osoby, kteří mu mohou vše potřebné zařídit sami.

Ano, mluvíme o tom, že pokud hodláte začít dělat business na Ukrajině, tak nemusíte detailně znát každý zákonný paragraf nebo vědět, které úřady musíte poctít svou osobní návštěvou.

Stačí, když si najdete na administrativní záležitosti na Ukrajině zodpovědné a spolehlivé lidi, kteří by měli splňovat následující přísná kritéria:

Navštivte také

Doména www.sunsetsuits.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 38075 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.sunsetsuits.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář