Jazyková bariéra?

Ukrajinci jsou na svůj jazyk hrdí

Při uzavírání většiny obchodních transakcí a všech smluvních a administrativních záležitostí se na Ukrajině zřejmě nejčastěji setkáte s mateřským jazykem, jímž je ukrajinština.

Samozřejmě, že angličtina nebo němčina je i na Ukrajině vnímána jako nutná součást obchodních a investičních příležitostí, ale rozhodně nečekejte, že znalost těchto jazyků vám nějak usnadní váš vstup do ukrajinského prostředí.

Přeci jenom Ukrajina byla dlouhá léta v područí Sovětského svazu a tak ruština a další baltské sub-jazyky jsou zde trochu více „populárnější zahraniční“ mluvou než výše zmiňovaná angličtina a němčina.

Pomůžeme vám s rychlý překladem do/z ukrajinského jazyka

To, že nerozumíte jazyku, kterým v současné chvíli mluví okolo 40 milionů lidí na světě, neznamená, že byste to nemohli zdatně obrátit ve svou přednost.

Totiž jde o to porozumět tomu, že na Ukrajině jsou velmi ctěné tradice a vůbec zvyky a obyčeje a pokud se nad tím zamyslíte a pokusíte se to převést i do sféry investic a obchodu, tak můžete získat silnou zbraň do rukávu.

A konkrétní příklad? Vytištěním tiskových zpráv či reklamních materiálů do ukrajinského jazyka pro vaše místní obchodní partnery můžete jen a jen více upevnit vaše vzájemné vztahy.
 

Navštivte také

Doména www.sunsetsuits.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 37415 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.sunsetsuits.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář